O firmie

Kim jesteśmy?

Firma powstała w 1997 roku i nieprzerwanie od kilkunastu lat świadczy usługi transportowo-spedycyjne na terenie Polski i całej Europy. Kompetentny personel zajmuje się doborem najbardziej efektywnych rozwiązań logistycznych i dogodnej opcji przesłania towaru, aby produkt bezpiecznie trafił do celu. Nowoczesne środki transportu, którymi dysponujemy zapewniają bezkolizyjny przewóz. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne ciężarówki, przy których do dyspozycji jest szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu.
 

 

Transport Mariusz Pudzianowski


Nasza flota transportowa

NASZA FLOTA TRANSPORTOWA SKŁADA SIĘ Z WIELU POJAZDÓW ORAZ WIELU RODZAJÓW NACZEP. W NASZEJ FLOCIE JEŹDZI PONAD 20 CIĄGNIKÓW SIODŁOWYCH (M.IN. MERCEDES, DAF, IVECO), KTÓRE MOGĄ ZOSTAĆ WYPOSAŻONE W NACZEPY RÓŻNE TYPU, NP. BURTO FIRANKI, MULDY, NISKOPODŁOGOWE, CHŁODNIE.

Wysoka elastyczność

STAŁA DOSTĘPNOŚĆ TABORU. DYSPONUJEMY NOWOCZESNYM TABOREM, KTÓRY W CIĄGU 24H DOTRZE DO WIĘKSZOŚCI MIEŚĆ W EUROPIE. NA BIEŻĄCO INFORMUJEMY O STANIE REALIZACJI ZLECENIA. ANALIZUJEMY INDYWIDUALNE POTRZEBY, ABY ZAPROPONOWAĆ OPTYMALNE ROZWIĄZANIA TRANSPORTOWE. REALIZUJEMY SPERSONALIZOWANE ZAMÓWIENIA OPRACOWANE Z MYŚLĄ O SPECYFICZNYCH POTRZEBACH KLIENTA.

Nasi partnerzy:

Dane kontaktowe:

Mickiewicza 19
96-230 Biała Rawska
woj. łódzkie, Polska
NIP 8351189139
REGON 750088669

Godziny otwarcia

Pon - Sb : 8:00 - 18:00
Niedziela: nieczynne

Telefon kontaktowy

+48 506 198 149